Informacje o rozmiarach

Aby upewnić się czy bransoletka, którą chcemy zamówić będzie miała odpowiedni rozmiar należy za pomocą centymetra krawieckiego lub nitki przełożonej odpowiednio na linijkę zmierzyć obwód nadgarstka. 

W przypadku bransoletek damskich z kamieni, zapinanych z przedłużką z łańcuszka ze srebra, owijamy centymetrem bądź kawałkiem nitki nadgarstek a następnie sprawdzamy ilość centymetrów. Pod każdym zdjęciem – ofertą znajduje się długość bransoletki jak i długość łańcuszka przedłużającego.

W przypadku bransoletek tkanych z zapięciem regulowanym jak i bransoletek na sznurku z zapięciem regulowanym ważny jest również maksymalny obwód naszej dłoni, przez którą bransoletkę przekładamy. Aby dokonać pomiaru należy ciasno owinąć centymetr bądź nitkę wokół naszej dłoni z kciukiem przygiętym do środka w najszerszym miejscu. 

W przypadku bransoletek tkanych jak i bransoletek na sznurku – damskich z chwostami z zapięciem regulowanym standardowy – maksymalny obwód otwartej do nałożenia bransoletki to 21 cm.  Jeżeli obwód dłoni z kciukiem przygiętym do środka, w najszerszym miejscu będzie taki sam lub mniejszy – bransoletka będzie  pasować. Jeżeli obwód będzie większy – bransoletka nie będzie pasować.

W przypadku bransoletek na sznurku, damskich – bez chwostów, zakończonych kuleczkami z supełkiem, z zapięciem regulowanym standardowy – maksymalny obwód otwartej do nałożenia bransoletki to 22 cm. Jeżeli obwód dłoni z kciukiem przygiętym do środka w najszerszym miejscu będzie taki sam lub mniejszy – bransoletka będzie pasować. Jeżeli obwód będzie większy – bransoletka nie będzie pasować.   

W przypadku bransoletek na sznurku – męskich z zapięciem regulowanym standardowy – maksymalny obwód otwartej do nałożenia bransoletki to 27 cm. Jeżeli obwód dłoni z kciukiem przygiętym do środka w najszerszym miejscu będzie taki sam lub mniejszy – bransoletka będzie pasować. Jeżeli obwód będzie większy – bransoletka nie będzie pasować.  

W przypadku chokerów zapinanych z przedłużką ze srebra, owijamy centymetrem bądź kawałkiem nitki szyję, pamiętając aby zachować niewielką odległość od skóry dla wygody noszenia chokera a następnie sprawdzamy ilość centymetrów. Pod każdym zdjęciem – ofertą znajduje się długość chokera jak i długość łańcuszka przedłużającego. 

Jeżeli pojawią się wątpliwości lub zajdzie potrzeba zamówienia biżuterii w innych niż podane rozmiarach prosimy o kontakt w formularzu.

 

 

 

 

Zalecany sposób użytkowania oraz pielęgnacja biżuterii Laurier Jewelry 

 

Biżuteria Laurier Jewelry została wykonana ręcznie z wysokiej jakości selekcjonowanych produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma zasadami użytkowania jak i przechowywania biżuterii, aby mogła dawać Ci radość przez długi czas.  

Każda biżuteria wymaga ostrożności w użytkowaniu. Nie należy zginać, rozciągać lub narażać biżuterii na uderzenia czy upadki. 

Bransoletki na sznurku jaki i bransoletki na sznurku tkane zalicza się do biżuterii szczególnie delikatnej. Należy pamiętać, że z czasem koraliki szklane mogą ulec ścieraniu a sznurek może ulec delikatnemu rozciągnięciu. Jest to naturalny proces. Użytkując bransoletki na sznurku jak i bransoletki na sznurku tkane trzeba zwrócić szczególną uwagę aby przy zakładaniu lub zdejmowaniu pociągać delikatnie wyłącznie za zapięcie przesuwne oraz przypadku bransoletek tkanych za widoczny koralik pomiędzy dwoma supełkami które znajdują się pod rzędem koralików zakończonych KSZTAŁTEM  <     >.   

Biżuteria nie lubi wody, środków chemicznych lub urazów mechanicznych. Zdejmuj swoją biżuterię przed kąpielą, pływaniem, sprzątaniem lub udaniem się na spoczynek.  

Warstwa złocenia w biżuterii srebrnej pozłacanej ulega z czasem naturalnemu ścieraniu. Jest to proces naturalny, nie powinien być traktowany jako wada produktu.  

Jeśli nie nosisz swojej biżuterii, przechowuj ją w miękkim woreczku lub ściereczce.   

Opiekuj się swoją biżuterią każdego dnia a będzie dawać Ci radość przez długi czas.  

Dbaj o nią a ona zadba o Ciebie!

 

Shopping Cart